معرفی و دانلود بازی آیفون Tactical Monsters Rumble Arena

بازی آیفون tactical Monsters Rumble Arena

معرفی و دانلود بازی آیفون Tactical Monsters Rumble Arena توسط فروشگاه سیبطوری ! لذت نبرد‌های فکری و هیجان انگیز

  • نام بازی : Tactical Monsters Rumble Arena
  • نام سازنده : Leping Guo
  • سبک: استراتژی نوبتی
  • حجم بازی : ۲۵۹ مگابایت
  • پشتیبانی از: دستگا‌های مبتنی بر IOS 8 به بالا
  • قیمت:‌ رایگان (همراه با پرداخت درون برنامه‌ای)

در این بازی ، بازیکنان باید با انتخاب کارت‌های مناسب، به جنگ با یکدیگر در محیطی شاد و فانتزی بروند. نکته‌ای که Tactical Monsters Rumble Arena را از سایر بازی‌های هم سبک خود جدا می‌کند، لزوم استفاده از استراتژی‌های مختلف در هر نوبت از مبارزات است.

روند بازی به این صورت است که بازیکنان باید از میان بیش از ۷۰ کاراکتر مختلف، کارت‌های مناسب خود را انتخاب کنند که هر کدام از آن‌ها در یکی از قسمت‌های زمین قطعه قطعه شده‌ی بازی قرار می‌گیرند. هر کدام از شخصیت‌های بازی گروهی از قابلیت‌ها و قدرت‌های خاص خود را دارند که در هر نوبت می‌توانید از استراتژی‌های مختلف برای شکست‌دادن دشمنان خود استفاده کنید.

دشمنانی که هم در بخش چند نفره می‌توانند دوستان شما باشند و هم در بخش تک نفره، هوش مصنوعی، شما را به چالش بکشد. در کنار این مورد در بازی رویداد‌های زیادی وجود دارد که با شرکت در آن‌ها می‌توان امتیاز‌های خوبی را کسب کرد تا با کمک آن‌ها، شخصیت‌های خود را ارتفا دهید.

بازی آیفون Tactical Monsters Rumble Arena

همچنین می‌توانید با دوستان خود در بازی گروه تشکیل بدهید و دسته جمعی به جنگ با گروهی دیگر بروید و برای دوستان خود امتیاز کسب کنید. ایم مورد باعث می‌شود تا در کنار دوستان خود ساعات بسیار خوش‌آیندی را تجربه کنید که یادآور دوران کلش آف کلنز برای شخص من بود.

همان‌طور که اشاره شد بازی از گرافیکی فانتزی بهره می‌برد که به حس خوش‌آیند بازی،‌کمک شایانی کرده است. طراحی هیولاهایی که برخی از آن‌ها ممکن است برای اهالی این ژانر و اساطیر کشور‌های مختلف آشنا باشند، به زیبایی هرچه تمام‌تر صورت گرفته است و نیاز بصری بازی را کاملا برطرف می‌سازد.

در پایان می‌توان گفت که این بازی رایگان گزینه‌ی مناسبی برای سرگرمی در این روز‌های قرنطینه محسوب می‌شود. پیشنهاد می‌کنم که این بازی را از دست ندهید چرا که تقریبا روی اکثر دستگاه‌های IOS قابل بازی است.

شما می‌توانید برای دانلود بازی آیفون Tactical Monsters Rumble Arena از طریق این لینک اقدام کنید.

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید٬

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*