طراحی اپل واچ سری ۷ به طور کامل لو رفت

طراحی اپل واچ سری ۷

به نظر می رسد که طراحی اپل واچ سری ۷ به طور کامل لو رفته است و تصاویر رندر شده جدید ، ما را کاملا با زبان طراحی جدید اپل آشنا می کنند. با سیبطوری همراه باشید. 

طراحی اپل واچ سری ۷ به طور کامل لو رفت

پیش از این نیز شایعات بسیار زیادی پیرامون نسل بعدی اپل واچ به گوش می رسید و اکنون نیز به نظر می رسد که تمامی آن شایعات حقیقت داشته و صحیح بوده‌اند. 

از زمان معرفی و عرضه آیپد پرو در سال ۲۰۱۸ ، اپل به استفاده از طراحی مکعب مستطیل شکل در محصولات خود رو آورد و این موضوع با عرضه آیپد ایر ۴ ، و در نهایت آیفون ۱۲ ادامه یافت و بسیاری از افراد گمان می کردند که این روند در اپل واچ نسل بعدی نیز ادامه پیدا کند و شاهد لبه های تخت در این محصول مورد انتظار باشیم. 

حال به لطف رسانه Apple Insider به نظر می رسد که این موضوع صحت دارد و در تصاویر رندر شده جدیدی ، این موضوع نشان داده شده است که اپل واچ سری ۷ دارای لبه های کاملا صاف خواهد بود تا با بقیه محصولات جدید اپل ، هم سو شود. موضوع جالب این جا است که تخت شدن لبه ها ، مانع از آن نشده است که ضخامت دستگاه کاهش یابد و ضخامت اپل واچ بعدی ۹ میلی متر خواهد بود که در مقایسه با نسل قبل کاهش ۱.۷ میلی متری داشته است. 

طراحی اپل واچ سری ۷

با وجود کاهش ضحامت اما ، اسپیکر های این محصول بسیار بزرگ تر شده و در سمت چپ قرار گرفته اند. همچنین باتری بزرگ تری نیز در اختیار اپل واچ سری ۷ خواهد بود تا شارژدهی این سری ، بیشترین میزان خود را در تاریخ اپل واچ ها تجربه کند. گفته می شود که طراحی جدید و باتری بزرگ ، بیشترین تمرکز اپل را در این سری به خود اختصاص خواهند داد تا دو مورد از انتقادهای چند سال اخیر یعنی شارژدهی کم و همچنین طراحی تکراری ، فراموش شوند. 

پیش از این گفته می شد که در این سری اپل می خواهد تا از سنسور تشخیص قند خون نیز استفاده کند اما به نظر می رسد که اپل نتوانسته است تا این سنسور را به مدل امسال برساند و در اپل واچ سال آینده یعنی اپل واچ سری ۸ ، شاهد قرار گرفتن این ویژگی مورد انتظار باشیم. گفته می شود که دلیل این امر ، افزایش شارژدهی اپل واچ بوده است و شرکت اپل نتوانسته است سنسور جدید را با باتری فعلی اپل واچ تطبیق دهد و به احتمال زیاد در آینده و با حل این مشکل شاهد این سنسور نیز خواهیم بود. 

انتظار می رود که اپل واچ سری ۷ در کنار آیفون ۱۳ (یا ۱۲s) در اواخر شهریور ماه در رویدادی اختصاصی معرفی و کمی بعد از آن نیز عرضه شوند. 

 

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه‌ها ۰

*
*