آیفون ۱۲ مینی اسم کوچکترین آیفون ۲۰۲۰ خواهد بود

آیفون ۱۲

طبق جدیدترین افشاگری انجام شده، اسامی تمام آیفون های امسال لو رفتند. با سیبطوری همراه باشید. همان طور که می‌دانید، شرکت اپل در جریان مراسم اخیر خود از آیفون های جدید خود رونمایی نکرد و تنها به معرفی آیپد ایر ۲۰۲۰ و اپل واچ سری ۶ و SE بسنده کرد. به همین دلیل هنوز که هنوز است بازار اطلاعات و شایعات مختلف در مورد آیفون های سال ۲۰۲۰ داغ است. در جدیدترین اخبار آیفون منتشر شده، افشاگر معروف، Love to Dream در حساب کاربری توییتر خود، اقدام به افشای نام تمامی آیفون‌های امسال کرد.

در این توییت مشخص شده است نام کوچکترین آیفون امسال (آیفون ۵.۴ اینچی) آیفون ۱۲ مینی خواهد بود و آیفون ۶.۱ که تا پیش از این شایعه شده بود که آیفون ۱۲ مکس نامیده شود؛ اکنون تنها آیفون ۱۲ نام خواهد گرفت. با این حال همچنان نام آیفون‌های رده بالاتر آیفون ۱۲ پرو و مدل بزرگ ۶.۷ اینچی، آیفون ۱۲ پرو مکس خواهد بود.

به این ترتیب برای اولین بار در تاریخ آیفون‌ها، شاهد اضافه شدن پسوند «مینی» به این محصولات دوست‌داشتنی خواهیم بود. پیش از این در سبد آیپد شاهد استفاده اپل از این پسوند بوده‌ایم. گفتنی است که تمامی مدل‌های آیفون ۱۲ از پردازنده A14 با معماری ۵ نانومتری بهره خواهند برد و دو مدل آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ در تمامی زمینه‌های به جز ابعاد دارای ویژگی‌های یکسانی خواهند بود (البته پشتیبانی از ۵G همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و ممکن است یکی از این دو مدل از این ویژگی پشتیبانی نکنند).

این نکته نیز شایان ذکر است که تا اطلاع رسمی اپل بهتر است تا صحت این شایعات را صد درصد ندانیم و درصد خطایی را برای آن‌ها قائل شویم چرا که به هر حال از منابعی به غیر از سازندگان اصلی، این اطلاعات به بیرون درز پیدا کرده‌اند.

فروشگاه سیبطوری به محض ورود این محصولات به ایران، آن را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*