آیفون ۱۲ احتمالا بدون هدفون داخل جعبه عرضه خواهد شد

آیفون ۱۲ |‌ iPhone 12

طبق جدیدترین اخبار آیفون ، به نظر می‌رسد که آیفون ۱۲ علاوه بر شارژر، بدون هدفون عرضه شود. با سیبطوری همراه باشید. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده توسط افشاگران معروف، به نظر می‌رسد که شرکت اپل قصد دارد تا در جعبه‌ی آیفون ۱۲ تنها خود گوشی را قرار دهد. تا پیش از عرضه‌ی اپل واچ سری ۶ این موضوع تا حدی در هاله‌ای از ابهام قرار داشت اما با عرضه‌ی این ساعت هوشمند و قرار نداشتن آداپتور شارژ در آن، این موضوع تا حدی تایید شد.

حال گویا اپل به حذف شارژر از جعبه‌ی گوشی هوشمند خود بسنده نکرده و قرار است تا در هدفون‌های با سیم مرسوم به Earpod نیز از جعبه‌ی آیفون ۱۲ نیز حذف شوند. این موضوع با اینکه تلخ به نظر می‌رسد اما اصلا از شرکت اپل بعید نیست. این شرکت سابقه‌ی این را داشته که در سال ۲۰۱۶ جک هدفون را از گوشی‌های خود حذف کند و مشتریان را به خرید هدفون‌های بی سیم ایرپاد ترغیب کند. دو سال بعد حتی تبدیل جک ۳.۵ میلیمتر به لایتنینگ نیز از جعبه آیفون حذف شد تا مردم به خرید این تبدیل‌ها مجبور شوند. حال با حذف هدفون و شارژر از آیفون ۱۲ نیز این سیاست قرار است تا باری دیگر تکرار شود.

اگر اپل با کاهش ۵۰ دلاری قیمت آیفون‌های خود این غیبت‌ها را توجیه کند، می‌توان گفت این موضوع چندان نگران کننده نیست اما اپل واچ سری ۶ ثابت کرد که اپل قرار نیست تا قیمت محصولات خود را کاهش دهد و صرفا کاربران مجبور هستند تا با پرداخت هزینه‌ی بیشتر، محصولاتی را که تا پارسال در جعبه‌ی آیفون قرار داشت، جداگانه تهیه کنند.

در هر صورت باید تا معرفی آیفون ۱۲ منتظر ماند و دید که این شایعات تا چه اندازه رنگ حقیقت به خود خواهند گرفت.

فروشگاه سیبطوری این افتخار را دارد که به محض ورود این گوشی‌های هوشمند به بازار ایران، آن‌ها را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید!

دیدگاه‌ها ۰

*
*