آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس از نمایشگر ۱۲۰ هرتزی بهره خواهند برد

آيفون ۱۲ پرو

در جدیدترین اخبار آیفون ۱۲ ، به نظر می‌رسد که آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس به صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی مجهز شده باشند. با سیبطوری همراه باشید.

شرکت اپل قرار است تا امسال نیز مانند همیشه از جدیدترین سری از گوشی‌های پرطرفدار خود یعنی آیفون، رونمایی کند. شایعات بسیار زیادی در مورد این گوشی محبوب منتشر شده‌اند که انتظار می‌رود تا بسیاری از آن‌ها در نهایت درست از آب در بیایند. به عنوان مثال تقریبا قطعی است که امسال با چهار مدل آیفون ۱۲ روبرو خواهیم بود، مدل‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مکس (یا پلاس) جایگزین آیفون ۱۱ فعلی خواهند بود که از تعداد دوربین و رم کمتر نسبت به برادر‌های بزرگتر خود یعنی آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس بهره می‌برند. همچنین طراحی مکعب گونه این دستگاه‌ها نیز تقریبا تایید شده به نظر می‌رسد و از طرفی نیز انتظار بریدگی صفحه نمایش کوچک‌تری نسبت به نسل‌های گذشته در آیفون ۱۲ می‌رود. 

حال در جدید‌ترین خبری که منتشر شده است، به نظر می‌رسد که تفاوت سری ۱۲ با ۱۲ پرو تنها در دوربین و حافظه رم خلاصه نمی‌شود بلکه مانند سال‌های گذشته نمایشگر این محصولات نیز تفاوت‌های عمده‌ای به یکدیگر خواهند داشت. سال‌ گذشته آیفون ۱۱ با نمایشگر LCD عرضه شد در حالی که آیفون ۱۱ پرو و پرو مکس به نمایشگر‌های OLED مجهز بودند اما از قرار معلوم امسال تمامی آیفون‌های جدید از نمایشگر OLED برخوردارند ولی تفاوت آن‌ها در میزان نرخ به‌روزرسانی آن‌ها است. 

این طور که به نظر می‌رسد، آیفون ۱۲ و ۱۲ پلاس (یا مکس)‌ از صفحه نمایش ۶۰ هرتز مانند آیفون‌های کنونی بهره خواهند برد و این در حالی است که مدل‌های پرو و پرو مکس مانند بسیاری از پرچمداران امسال مثل Galaxy S20 به صفحه نمایشی به نرخ به‌روزرسانی ۱۲۰ هرتز مجهز خواهند شد که تجربه‌ای بسیار نرم و روان را مخصوصا با انیمیشن‌های سیستم‌عامل IOS برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. اگر این موضوع صحت داشته باشد، قطعا اپل در این آیفون‌ها از باتری بزرگ‌تری استفاده خواهد کرد چرا که این نوع از صفحه نمایش به شدت باتری بیشتری نسبت به مدل معمولی مصرف می‌کنند. 

در هر صورت باید تا شهریور ماه و معرفی رسمی آیفون‌های جدید صبر کرد و دید که بالاخره اپل چه تصمیماتی را برای پرچمدار جدید خود اتخاذ خواهد کرد. 

جدید‌ترین اخبار آیفون ۱۲ و محصولات اپل را از طریق فروشگاه سیبطوری دنبال کنید! 
فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید! 

دیدگاه‌ها ۰

*
*