آیفون ۱۲ پرو احتمالا از ۶ گیگابایت رم بهره ببرد

Iphone 12 Pro Max

در جدیدترین اخبار آیفون ۱۲ پرو و پرو مکس ، شایعه شده است که این گوشی هوشمند مورد انتظار شرکت اپل، به ۶ گیگابایت حافظه رم مجهز خواهد شد. با سیبطوری همراه باشید.

روز به روز شایعات بیشتری از آیفون‌های آینده شرکت اپل منتشر می‌شوند. اگر در سال‌های اخیر پیگیر این گونه از شایعات و اخبار اپلی بوده‌اید، می‌دانید که نمی‌توان از این شایعات چشم‌پوشی کرد چرا که بسیاری از آن‌ها در نهایت درست از آب درمی‌آیند و بنابراین از همین حالا نیز می‌توان شکل و شمایل و جزییات آیفون‌های بعدی را از روی همین شایعات شناخت. 

در جدیدترین خبری که در مورد پرچمدار بعدی شرکت دوست‌داشتنی اپل منتشر شده، اعلام شده است که آیفون‌های ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس احتمالا به ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم مجهز شده باشند. این خبر شاید در ابتدا چندان هیجان انگیز به نظر نرسد چرا که پرچمداران اندرویدی همین حالا نیز با حافظه‌های رم ۱۲ و بعضا (مانند گلکسی اس ۲۰ الترا) با ۱۶ گیگابایت رم عرضه می‌شوند. اما نکته‌ای که نباید از آن غافل شد این است که سال گذشته اپل پرچمداران خود را با تنها ۴ گیگابایت حافظه رم عرضه کرد و توانست تمامی پرجمداران اندرویدی را از نظر سرعت به زیر بکشد. بنابراین ۲ گیگابایت حافظه رم بیشتر به معنی قدرت چند بسیار زیاد محصولات آینده اپل خواهد بود که این موضوع حائز اهمیت زیادی است. البته لازم به ذکر است که مدل ساده‌تر یعنی آیفون ۱۲ قرار است تا با ۴ گیگابایت عرضه شود.

حافظه رم بالا در کنار استفاده از پردازنده نسل جدید اپل یعنی A14 به احتمال بسیار بالا مانند هر سال بتوانند آیفون‌ها را  صدرنشین جدول بنجمارک کنند و خیال خریداران این محصولات را از بابت قدرت سخت‌افزاری بالا راحت کنند. 

آیفون‌های نسل جدید در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهند شد. در صورت انتشار هرگونه اخبار آیفون ۱۲ ، ما آن را در کمترین زمان ممکن به اطلاع شما می‌رسانیم.

فروشگاه سیبطوری، با خیال راحت خرید کنید!

دیدگاه‌ها ۰

*
*