احتمالا هوم‌ پاد، آیپد و آیمک‌های جدیدی در راه باشند

iMac and Homepod

احتمال معرفی نسل جدید اسپیکر هوشمند هوم پاد ، آیمک و همچنین آیپد قوت گرفت. با سیبطوری همراه باشید. 

با اینکه شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا بسیاری از کسب و کار‌ها بخوابد و رویداد‌های مربوط به حوزه تکنولوژی زیادی لغو شوند اما به نظر می‌رسد که شرکت اپل از معدود شرکت‌هایی است که همچنان به توسعه و تحقیق محصولات جدید خود ادامه می‌دهد. 

بنابر شایعات جدید که منتشر شده است، شرکت اپل قصد دارد تا در کنار آیفون ۹ که به‌زودی معرفی می‌شود، به معرفی محصولات دیگری همچون نسل جدید اسپیکر هوشمند خود یعنی هوم پاد (Homepod) بپردازد. 

شایعه‌ی دیگری نیز این نکته را بیان می‌کند که اپل در حال تدارک یک رویداد برای معرفی نسل جدید آیمک و آیپد نیز است. چندی پیش اعلام شده بود که اپل روی به‌روزرسانی سخت‌افزاری بسیاری از محصولات خود کار می‌کند که از میان آن‌ها تاکنون شاهد معرفی و عرضه‌ی آیپد پرو مک بوک ایر‌های سال ۲۰۲۰ بوده‌ایم و بنابراین عجیب به نظر نمی‌رسد اگر اپل به همین روند در طول ماه‌های آینده ادامه دهد و به معرفی و عرضه‌ی محصولات جدید خود بپردازد. 

اسپیکر هوشمند هوم پاد تقریبا دو سال پیش معرفی و عرضه شد اما نتوانست آن‌چنان که باید و شاید توجه طرفداران را به خود جلب کند به طوری که اپل خیلی زود مجبور شد تا قیمت آن را ۵۰ دلار کاهش دهد (اقدامی که از شرکتی مثل اپل کمتر مشاهده می‌شود). با این حال طبق شایعه‌ی منتشر شده قیمت هوم پاد جدید از نسل قبلی حتی در تخفیف نیز ارزان‌تر خواهد بود و احتمالا شاهد برچسب قیمتی ۱۵۰ دلار برای نسل جدید آن خواهیم بود که بسیار مناسب‌تر به‌نظر می‌رسد. 

در کنار موارد ذکر شده، اگر خبر‌های قبلی را نیز مطالعه کرده باشید، متوجه شده‌اید که اپل روی اپل واچ سری ۶ نیز کار می‌کند و احتمالا این ساعت هوشمند به حسگر اثرانگشت مجهز خواهد شد. 

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*