اپل واچ سری ۶ احتمالا دارای حسگر اثرانگشت خواهد بود

apple Watch Series 6

بنابر گزارش‌های جدید، به نظر می‌رسد که اپل واچ سری ۶ بالاخره حسگر Touch ID را به خود خواهد دید. با سیبطوری همراه باشید. 

امسال نیز مانند سال‌های اخیر قرار است تا شرکت اپل از سری جدید ساعت‌های هوشمند خود یعنی اپل واچ سری ۶ رونمایی و آن را به بازار عرضه کند.براساس شایعه‌ای جدید به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد تا در اپل واچ سری ۶ حسگر تاچ آیدی ( Touch ID) را به این ساعت هوشمند مورد انتظار اضافه کند. احتمالا دکمه‌ی کناری اپل واچ یعنی Digital Crown محل قرارگیری حسگر اثر انگشت باشد به این معنی که با قرار دادن انگشت اشاره خود روی این دکمه‌ی چرخان، می‌توانید اثر انگشت خود را به ساعت اضافه کنید. 

حال این سوال ممکن است پیش آید که این حسگر در ساعت هوشمند چه کارایی خواهد داشت؟ پاسخ این پرسش آن‌ است که برای باز کردن قفل ساعت و همچنین آسان‌تر شدن پرداخت‌های بانکی از طریق سیستم اپل پی (Apple Pay) حسگر تاچ آیدی می‌تواند کاربرد داشته باشد. البته‌ شایعه‌ای دیگر نیز وجود دارد که نشان می‌دهد اپل قصد دارد تا در اپل واچ دو سال بعد یعنی سری ۷ حسگر اثر انگشت را با صفحه نمایش ادغام کند. 

این موضوع از دو جهت شایان توجه است: اول آن که اپل از همین حالا توسعه‌ی اپل واچ دو سال آینده را آغاز کرده است و نکته‌ی دیگر آن است که اگر اپل به ادغام صفحه‌ی نمایش با حسگر اثر انگشت علاقه دارد، این اتفاق شاید در سری بعدی آیفون نیز بی‌افتد که قابلیت بسیار جذابی است. 

اپل واچ سری ۷ احتمالا در مهر ماه امسال به بازار عرضه شود و به محض عرضه ما در فروشگاه سیبطوری آن را برای شما عزیزان موجود خواهیم کرد و شما می‌توانید برای سفارش آن به سادگی از طریق فروشگاه معتبر سیبطوری اقدام کنید. 

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید!

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*