پتنت جدید آیفون ۱۲ ، طراحی ناچ کوچک‌تر را تایید می‌کند

iphone 12 concept

به‌تازگی طرح مفهومی جدیدی از آیفون ۱۲ منتشر شده است که بریدگی صفحه‌ی نمایش کوچک‌تر آن‌ را نسبت به آیفون ۱۱ به تایید می‌کند.با سیبطوری‌‌ همراه باشید.

مدت‌ها است که بازار شایعات مختلف پیرامون نسخه‌ی بعدی گوشی‌های هوشمند شرکت اپل، یعنی آیفون ۱۲ بسیار داغ شده است و طراحان خوش‌ذوق با توجه به این شایعات، طرح‌های زیادی را (مانند تصویر شاخص این خبر) طراحی کرده‌اند که به‌نظر کاملا مطابق با آن چیزی باشد که در شهریور امسال اپل برایمان تدارک دیده است. 

جدیدترین خبر آیفون ۱۲ اما طرح مفهومی جدید لو رفته‌ای را نشان می‌دهد که بریدگی صفحه نمایش این گوشی (موسوم به ناچ) و تکنولوژی‌های به‌کار رفته در آن را به نمایش می‌گذارد. این طرح مفهومی نشان می‌دهد که شایعات پیشین مبنی بر کوچک‌تر شدن ناچ آیفون ۱۲ نسبت به نسل قبلی صحت دارد و به احتمال بالا شاهد این موضوع در گوشی هوشمند امسال اپل خواهیم بود. در واقع این بریدگی، نصف بریدگی حال حاضر آیفون‌ها خواهد بود. 

Iphone 12 Concept

همچنین بنابر این طرح، اسپیکر آیفون ۱۲ دیگر در بریدگی صفحه نمایش حضور ندارد و اینبار به قسمت حاشیه‌ی باریک بالایی دستگاه منتقل شده است. به احتمال زیاد همین موضوع باعث کوچک‌تر شدن اندازه‌ی ناچ شده است.

در کنار این مورد، تقریبا می‌توان مطمئن بود که اپل قرار است تا به سراغ طراحی مکعبی برود و خاطرات خوش طراحی آیفون‌های کلاسیکی مانند آیفون ۴ را برای مخاطبان خود زنده کند. که البته موضوع چندان عجیبی هم نیست چرا که آیفون‌های کلاسیک طرفداران بیشماری دارند و قطعا طراحی جدید برای آن‌ها جذاب خواهد بود. از طرفی دیگر نیز طراحی مکعبی نسل جدید آیپد پرو نیز بر این موضوع صحه می‌گذارد و نشان‌دهنده‌ی علاقه‌ی اپل به این زبان طراحی جذاب است. 

اگر گسترش ویروس کرونا باعث تاخیر خوردن آیفون‌های جدید اپل نشوند، به احتمال خیلی زیاد شاهد عرضه‌ شدن این گوشی‌های جذاب در اواخر شهریور یا اوایل بهمن خواهیم بود

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*