هر آنچه از آیفون ۱۲ انتظار داریم

آیفون ۱۲

با ما همراه باشید تا از انتظارات فروشگاه سیبطوری در مورد آیفون ۱۲ با شما سخن بگوییم.

مانند همیشه، بازار شایعات مربوط به محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا یعنی آیفون بسیار داغ است. اما این بار رنگ این شایعات قدری از دو سال اخیر پررنگ‌تر است چرا که قرار است تا در سال ۲۰۲۰ شرکت اپل در گوشی‌های خودش تغییراتی عمده را به مانند آن‌ چه پیش از این در آیفون X یا آیفون ۵ مشاهده کردیم، ایجاد کند. حال ما در تیم سیبطوری تصمیم گرفته‌ایم تا با توجه به شایعات اخیر، انتظارات خود را از آیفون‌های سال ۲۰۲۰ یا همان آیفون ۱۲ با شما در میان بگذاریم.

نکته‌ای که باید به آن‌ توجه شود این است که انتظارات ما مطابق با اسناد و نشت اطلاعاتی است که تا کنون منتشر شده و رنگ و بویی واقعی دارند، بنابراین ویژگی‌هایی نظیر کیبورد لیزری و نمایش فیلم به صورت هولوگرام و چنین پیش‌بینی‌های بیش از حد آینده‌منشانه‌ای در این فهرست جایی ندارند. نکته‌ی دیگر آن است که در این مقاله قصد داریم تا در مورد پرچمدار سال آینده سخن بگوییم و از آن‌جایی که اپل در سال آینده گوشی‌های مانند آیفون SE2 را نیز احتمالا عرضه خواهد کرد، باید این نکته را مطرح می‌کردیم تا بدانید ممکن است تا همه‌ی ویژگی‌های این مقاله در تمامی آیفون‌های ۲۰۲۰ مشاهده نشوند.

با این مقدمه دیگر وقت آن رسیده است که در مورد آیفون ۱۲ صحبت کنیم. این شما و این انتظارات سیبطوری از آیفون ۱۲:

  1. حذف ناچ و وجود نمایشگر تمام صفحه در آیفون ۱۲:

اپل از زمان معرفی آیفون X پا به عرصه‌ی گوشی‌های بدون صفحه گذاشت اما ترجیه داد تا دوربین حلو و اسپیکر را در قسمتی به نام ناچ قرار دهد تا صفحه به صورت کامل بی‌حاشیه نباشد. توقع می‌رود که در بهترین مدل آیفون ۱۲، بالاخره شاهد نمایشگر تمام صفحه باشیم.

     ۲. صفحه نمایش ۹۰ هرتز

باز هم تغیری دیگر در زمینه‌ی نمایشگر آیفون ۱۲. چندین سال است که شرکت‌های مختلف نظیر وان پلاس و سامسونگ به سراغ استفاده از صفحه نمایش‌هایی با نرخ به‌روزرسانی بالاتر رفتند و بهتر است که اپل نیز امسال این ویژگی را در آیفون خود استفاده کند.

    ۳. تاچ آیدی زیر نمایشگر

این مورد نیز چند سالی است که توسط رقیبان اندرویدی مورد استفاده قرار گرفته است و با توجه به شایعات می‌توان انتظار وقوع آن در آیفون‌های ۲۰۲۰ را داشت.

    ۴. حالت پرتره برای ویدیو

گوشی‌های سامسونگ و الجی اخیرا ثبت ویدیو‌های بوکه را به امکانات خود اضافه کرده‌اند و از ان‌جایی که آیفون‌ها نیز همواره به فیلم برداری خود شهرت داشته‌اند، بنابراین وقت آن رسیده تا این ویژگی نیز به آیفون ۲۰۲۰ اضافه شود.

   ۵. وایرلس شارژ معکوس

به کمک این ویژگی می‌توان محصولات دیگر را با استفاده از باتری آیفون شارژ کرد به شرط آن که ان محصول نیز از قابلیت شارژ وایرلس بهره ببرد البته وجود این ویژگی نیازمند ویژگی دیگری است که در ادامه راجع به آن صحبت می‌کنیم.

   ۶. باتری بهتر !

بله ! باتری همواره یکی از پاشنه آشیل‌های آیفون‌ها بوده و با اینکه این محصولات از بهترین تکنولوژی‌های روز بهره می‌برند، اما به دلیل باتری ضعیف نمی‌توان لذت کافی را از آن‌ها برد. خصوصا که عمر باتری‌های اپل کمی کوتاه است و اگرچه در اوایل استفاده از گوشی باتری خوب عمل می‌کند اما پس از یکسال از گذشت عمر گوشی، باتری به طرز قابل ملاحظه‌ای افت می‌کند. قابلیت‌هایی مانند شارژر وایرلس معکوس نیازمند باتری قدرتمندی هستند که امیدواریم تا اپل امسال در آیفون‌های خود از آن‌ها استفاده کند. البته آیفون‌های ۱۱ توانستند تا عملکرد باتری‌های اپل را تا حد زیادی بهبود دهند اما همچنان باتری‌های این شرکت جای کار زیادی دارند.

 

 

در پایان می‌توان گفت که تمامی انتظارات گفته شده دور از ذهن نیستند و احتمالا با کمی خوشبینی می‌توان چند ماه دیگر آن‌ها را در آیفون ۱۲ مشاهده کرد. امیدواریم که اپل علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، چند مورد دیگر نیز برای شگفتی طرفداران خود در آیفون‌های سال آینده قرار دهد تا این محصول را بیش از حد انتظار شگفت‌انگیز کند.

دیدگاه‌ها ۰

*
*