معرفی ویژگی‌های برنامه Health آیفون

معرفی ویژگی‌های برنامه Health

معرفی ویژگی‌های مختلف برنامه Health آیفون توسط فروشگاه سیبطوری.

احتمالا شما نیز بار‌ها برنامه‌ی Health را در آیفون‌های خود دیده‌اید. برنامه‌ای که در واقع یکی از اپلیکیشن‌های پیش‌فرض آیفون بوده و کاربران توانایی حذف کردن‌ آن را از روی گوشی خود ندارد و حال که نمی‌توان این اپلیکیشن را نادیده گرفت و از روی گوشی آن را پاک کرد، چه بهتر که با قابلیت‌های متفاوت آن آشنا شوید و پا به دنیای سلامتی به سبک شرکت اپل بگذارید.

نرم‌افزار Health همان طور که از نامش پیدا است، یک نرم‌افزار سلامتی است که می‌تواند اطلاعات مربوط به حرکات، خواب، ضربات قلب و بسیاری از موارد دیگر را شناسایی کند و به تحلیل آن‌ها بپردازد. یکی از ویژگی‌های بسیار مثبت این برنامه، توانایی اتصال آن به اپلیکیشن‌های سوم شخص حوزه سلامتی است. به این معنی که به عنوان مثال شما می‌توانید در صورت داشتن دستبند‌های سلامتی مختلف مانند Xiaomi Mi Band یا سایر برندها، اطلاعاتی را که بوسیله‌ی این دست‌بند‌ها به دست می‌آیند، به اپلیکیشن Health بدهید تا برایتان آن‌ها را آنالیز کند. اما جدای از این مورد، می‌خواهیم الان به معرفی ویژگی‌های خود نرم‌افزار بپردازیم. دقت داشته باشید که در این مقاله جدیدترین نسخه برنامه Health که در IOS 13 موجود است مورد بررسی قرار می‌گیرد بنابراین اگر از نسخه‌های قدیمی‌تر سیستم عامل IOS استفاده می‌کنید، ممکن تا برخی از ویژگی‌های این مقاله را در اپلیکیشن Health خود یافت نکنید.

۱- حرکات روزمره خود را زیر ذره‌بین ببرید:

اپلیکیشن Health

شما می‌توانید برای تشخیص حرکات مختلف مانند شماردن قدم‌هایی که در طول شبانه روز برمی‌دارید، از آیفون خود استفاده کنید و میزان کالری سوزانده شده بدن خود را شناسایی کنید تا بتوانید با برنامه‌ریزی تغذیه و ورزش خود، به تناسب اندامی فوق‌العاده برسید.

در نظر داشته باشید که استفاده از اپل واچ می‌تواند بسیار به دقت شمردن قدم‌های شما بی‌افزاید و همچنین ویژگی‌های دیگری نیز نظیر تشخیص ضربان قلب را نیز به شما هدیه دهد. نرم‌افزار Health با آنالیز حرکات، گامی مهم را در جهت رسیدن به سلامتی شما برمی‌دارد.

 

 

اپلیکیشن Health

 

۲-آسایش روان خود را تامین کنید:

با استفاده از اپلیکیشن Breath در اپل واچ شما و انتقال اطلاعات به برنامه Health آیفون (که به صورت خودکار انجام می‌شود)، شما می‌توانید استرس خود را تا حد زیادی کاهش دهید و روی سلامت اعصاب و روان خود، کنترل داشته باشید. 

همچنین در نظر داشته باشید که با رفتن به اپ استور و جستجوی کلماتی مانند meditation یا mindfulness، می‌توانید برنامه‌های بیشتری در این حوزه را دانلود کنید و آن را به نرم‌افزار Health متصل کنید. آیفون شما این توانایی را دارد که تمامی دقایق آرامش شما را ردیابی کند!

 

 

اپلیکیشن Health

۳-زنانگی خود را به سلطه درآورید!

با ردیابی علائم ، شدت و مدت زمان ، به چرخه قاعدگی خود با دقت بیشتری بنگرید. بدین صورت شما کاملا آمادگی برخورد به دوره‌ی خود را خواهید داشت و  هنگام نزدیک شدن به آن ، اعلانی را دریافت می‌کنید. همچنین تاریخچه دوره‌‌های قبلی نیز برای بررسی بیشتر در دسترس شما خواهد بود

برای این کار ابتدا وارد برنامه Health شوید، به قسمت Browse بروید و سپس روی گزینه Cycle Tracking بزنید. 

 

 

 

اپلیکیشن Health۴-خواب خود را منظم کنید

شکی وجود ندارد که داشتن برنامه خواب منظم، می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری و به طور کل سلامتی جسمانی و روانی شود. با استفاده از قسمت ‌‌Bedtime در برنامه Clock می‌توانید برای خود یک برنامه‌ی خواب فوق‌العاده بچینید یا با استفاده از دستبند‌های سلامتی کیفیت خواب خود را بسنجید و در نهایت اجازه دهید تا برنامه‌ی فوق‌العاده‌ی Health آن اطلاعات مربوط به خواب شما را برایتان آنالیز کند

 

 

 

 

امیدواریم از معرفی ویژگی‌های برنامه Health آیفون لذت برده باشید.

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید.

دیدگاه‌ها ۰

*
*