معرفی و دانلود بازی آیفون Fieldrunners 2

معرفی و دانلود بازی Fieldrunners 2

معرفی و دانلود بازی آیفون Fieldrunners 2 توسط فروشگاه سیبطوری.

  • نام بازی : Fieldrunners 2
  • نام سازنده : Subatomic Studios, LLC
  • سبک: استراتژی / دفاع از قلعه
  • حجم بازی : ۹۱ مگابایت
  • پشتیبانی از: دستگا‌های مبتنی بر IOS 8 به بالا 
  • قیمت:‌ ۲٫۹۹ دلار

بازی‌های استراتژی و مخصوصا سبک دفاع از قلعه، از همان زمان ظهور گوشی‌های هوشمند طرفداران زیادی داشته‌اند. از معروف‌ترین بازی‌های این سبک می‌توان به Plants Vs Zombies اشاره کرد که به نوعی آن را می‌توان نماد ورود دوباره‌ی این ژانر به بازی‌های ویدیوی تلقی کرد. نسخه اول بازی Fieldrunners توانست در زمان انتشار خود به خوبی در میان طرفداران این سبک بدرخشد و به همین دلیل استودیو Subatomic با نسخه دوم بازی بازگشته تا پا را حتی از نسخه اول فراتر بگذارد و از تمامی جهات آن را بهبود ببخشد. 

Fieldrunners 2

در بازی Fieldrunners 2 ، بازیکنان وظیفه دارند تا با ساخت برج‌هایی نظامی که هرکدام به سبکی متفاوت گلوله‌ شلیک می‌کنند، مانع رسیدن سرباز‌های کوچک و بامزه‌ دشمن به حریم خود شوند. تنوع برج‌های بازی به‌خوبی باعث شده است که دست بازیکن برای استفاده از سبک دلخواه خود در مبارزات بازی باشد. به عنوان مثال می‌توانید با استفاده از برج Missile، موشک‌های دوربرد را در انتهای زمین خود بکارید یا با استفاده از ترکیب مسلسل و برج Glue (که با شلیک چسب، حرکت دشمنان را کند می‌کند) کار دشمنان را در همان ابتدای زمین و خط مقدم، بسازید. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که در هر مرجله تنها پنج نوع از برج‌های خود را می‌توانید استفاده کنید پس قبل از شروع مرحله باید با دقت انتخاب کنید.

Fieldrunners 2

در ظاهر به نظر می‌رسد که با یک بازی ساده و خوش رنگ و لعاب طرف هستیم اما بگذارید با خیال راحت اعلام کنم که این بازی از همان مراحل اولیه می‌تواند حسابی چالش‌‌برانگیز باشد و فکر شما را درگیر خود کند. در واقع طراحی مراحل به گونه‌ای صورت گرفته‌ است که شما را به تفکر وادارد و حس پیروزی واقعی در یک نبرد سخت را به شما القا کند. پیشنهاد می‌کنیم این بازی جذاب را به هیچ عنوان از دست ندهید چرا که می‌تواند ساعات زیادی شما را سرگرم کند.

شما می‌توانید برای دانلود بازی Fieldrunners 2 از طریق این لینک اقدام کنید و از بازی لذت ببرید. 

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید!

دیدگاه‌ها ۰

*
*