بهترین بازی های آیفون که ساعت‌ها می‌توانند شما را سرگرم نگه دارند

بهترین بازی های آیفون

به سیبطوری همراه باشید تا چند مورد از بهترین بازی های آیفون که قطعا ارزش تجربه کردن را دارند ، به شما معرفی کنیم.

 

بهترین بازی های آیفون

۱-  بهترین بازی های آیفون : Brawlhalla

بازی آیفون Brawlhalla است که در سبک اکشن مبارزه‌ای پلتفرمینگ منتشر شده است. بازی‌های مبارزه‌ای نیز طرفداران خاص خود را دارند و شاید بسیاری از افراد این سبک را با سری بازی معروف و محبوب Mortal Kombat بشناسند اما Brawlhalla بیشتر شبیه به سری بازی Super Smash Bros است. به این معنی که هدف بازیکنان در این بازی پایین انداختن بازیکنان رقیب از روی سکوی مبارزه است. این موضوع باعث شده است تا این بازی با دیگر بازی‌های موبایلی تفاوت عمده‌ای داشته باشد.

شما بسته به حالت مبارزه‌ای که انتخاب می‌کنید، باید بین ۱ تا ۳ شخصیت را برای مبارزه انتخاب کنید. هر یک از شخصیت‌ها دارای سلاحی منحصر به فرد است که با شرایط استفاده از آن‌ها با دیگری فرق دارد. بنابراین دقت در انتخاب سلاح می‌تواند به برگ برنده یا دلیل باخت شما در هر مسابقه تبدیل شود. البته نباید فراموش کرد که سلاح‌ها در همان ابتدای مسابقات در دسترس نیستند و در طول آن در اختیار قرار می‌گیرند که این دیگر به سرعت عمل شما در برداشتن و استفاده از آن‌ها برمیگیردد که چگونه بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. در بازی انواع و اقسام شخصیت‌های محبوب از بازی‌ها ، کمیک‌ها و فیلم‌های مختلف حضور دارند و تجربه‌ی این بازی در کل کاملا پیشنهاد می‌شود.

 

۲-  بهترین بازی های آیفون: Limbo

بهترین بازی های آیفون

لیمبو شاهکاری از استودیو Play Dead است که روایت یک پسر بچه را در برزخی خفقان آور ، ارائه می‌دهد. اتمسفر بازی در یک کلام بی‌نظیر است و گرافیک هنری و سیاه و سفید بازی ، مو را به تن شما سیخ خواهد کرد. در بازی شما باید پرده از راز یکی از عزیزان خود بردارید اما در طول مسیر ، با مشکلات و دشمنان زیادی دست و پنجه نرم خواهید کرد.

یکی از ویژگی‌های جذاب این بازی ، معماهای آن هستند که به هیچ عنوان ساده نبوده و باید خود را برای حل کردن آن ها و کمی فسفر سوزاندن ، آماده کنید. در تجربه‌ی لیمبو ، هیچ شکی را به خود راه ندهید.

 

۳- بهترین بازی های آیفون : Castlevania Symphony of the Night

سری کسلوانیا بنیان گذار سبک متروید وانیا به شمار می‌رود و در دوران نسل پنجم کنسول‌های خانگی ، پادشاهی می‌کرد! بهترین نسخه‌ی این سری به اعتقاد بسیاری از افراد ، همین نسخه‌ی Symphony of the Night است که برای کنسول پلی استیشن ۱ در دهه‌ی ۹۰ عرضه شد و تحسین یک صدای منتقدان و البته طرفداران سری را در پی داشت. داستان بازی بسیار جذاب روایت می‌شود و در کنار آن ، گیم پلی سخت و در عین حال اعتیاد آور آن است که طرفداران میلیونی بازی راضی از خود نگه داشته است.

جدای از این مورد ، موسیقی بازی قطعا جزو بهترین‌های تاریخ صنعت به شمار می‌رود. موسیقی پایانی بازی قطعا تا مدت‌ها از ذهن شما بیرون نخواهد رفت و به احتمال زیاد ، آن را به پلی لیست روزانه‌ی خود نیز اضافه خواهید کرد. خوشبختانه این شاهکار تکرار نشدنی چندی پیش برای آیفون و آیپد نیز عرضه شد تا قشر بیشتری از بازیکنان به آن دسترسی پیدا کنند و از همان ابتدا ، به یکی از بهترین بازی های آیفون تبدیل شود.

 

۴- بهترین بازی های آیفون : Genshin Impact

اگر به سری Legend of Zelda علاقه دارید ، این بازی را نباید از دست بدهید. بگذارید همین ابتدا بگویم که از نظر گرافیکی ، بهترین بازی در فهرستمان همین عنوان است. گرافیک انیمه گونه‌ی بازی به قدری زیبا است که در بسیاری از مواقع خود را در حال تحسین کردن زیبایی‌های دنیای بازی خواهید یافت و دست از بازی کردن خواهید کشید. از نظر گیم پلی ، با الهام زیادی از آخرین نسخه سری The Legend of Zelda یعنی Breath of the Wild طرف هستیم که اتفاقا بسیار خوب روی بازی نشسته است و گیم پلی عمیقی از سبک نقش آفرینی را شاهد هستیم که بسیار سرگرم کننده ظاهر می‌شود. اگر به دنبال تجربه‌ای عمیق روی آیفون و آیپد خود هستید ، تجربه‌ی این بازی را به هیچ عنوان نباید از دست بدهید.

 

۵- و اما بهترین بازی : Minecraft

بهترین بازی های آیفون

پرفروش‌ترین بازی تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی ، نیاز به معرفی چندانی ندارد. ماینکرفت یک شاهکار و پدیده‌ای است که مانندش را نخواهید یافت. در ابتدا شاید به دلیل وسعت بالای این بازی و نداشتن وظیفه‌ای خاص ، کمی بازی برایتان گیج کننده باشد اما این بازی خود زندگی است که در ابتدا با جهانی عظیم روبرو می‌شویم و هدفی نداریم اما همین که هدف خود یعنی زیبا زندگی کردن و زنده ماندن در این دنیا را پیدا کنیم ، شگفتی‌های زندگی خود را به ما نشان خواهند داد. در این بازی نیز هر کس هدف خود را بیابد حال می‌خواهد بنا کردن ساختمانی زیبا شبیه به خانه‌ی خودشان در واقعیت باشد ، یا یافتن گنج‌های زیرزمینی یا رفتن به نبردهای خطرناک، آن وقت می‌تواند از ماینکرفت لذت ببرد اما اگر کسی مفهوم بازی را درک نکرد و هدفی را برای خود نیافت ، از گردونه‌ی بازی ، خارج شده و ان را جذاب نمی‌داند. ماینکرفت را تجربه کنید تا معنی واقعی اعتیاد به یک بازی ویدیویی را به خوبی درک کنید.

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*