آموزش Pair کردن (همگام سازی) اپل واچ با آیفون

apple Watch hermes

در این مقاله‌ به آموزش ساده‌ی Pair کردن اپل واچ با آیفون می‌پردازیم. با سیبطوری همراه باشید. 

درود بر همه‌ی کاربران و مشتریان عزیز سایت سیبطوری. در این مقاله تیم آموزشی سایت قصد دارد تا به صورت ساده و به دور از هرگونه پیچیدگی، آموزش همگام سازی اپل واچ با آیفون را در اختیار شما بگذارد. 

همان طور که اطلاع دارید،‌ اپل واچ این روزها به پرفروش‌ترین ساعت هوشمند در سرتاسر دنیا تبدیل شده است و جذابیت‌های ظاهری و نرم‌افزاری این محصول، باعث شده است که افراد زیادی تمایل به داشتن این گجت دوست‌داشتنی پیدا کنند.

حال پس از خرید اپل واچ، ممکن است برای برخی این سوال پیش آید که چگونه می‌توان این ساعت را با آیفون خود همگام سازی کنند. در این مقاله قصد پاسخ دادن به این سوال را داریم.

برای فعال‌سازی اپل واچ خود و Pair کردن آن با آیفون قدم‌های زیر را بردارید:

 1. در ابتدا اپل واچ خود نگه داشت دکمه‌ی کناری آن روشن کنید. با نمایان شدن لوگوی اپل و کمی انتظار ساعت شما روشن می‌شود.
 2. سپس دستگاه از شما می‌خواهد تا زبان دستگاه خود را انتخاب کنید. ما در این آموزش فرض را بر زبان انگلیسی می‌گذاریم.
 3. سپس پیغامی مبنی بر باز کردن اپلیکیشن Watch روی ساعت به نمایش در می‌آید. آیفون خود را بردارید و اپلیکیشن Watch را اجرا کنید.
 4. گزینه‌ی Start Pairing را در اپلیکیشن انتخاب کنید.
 5. همین کار را روی ساعت خود نیز انجام دهید.
 6. حال انیمیشنی دایره‌ای شکل روی ساعت شما در حال نمایش است و پیغام Hold Apple Watch Up to the Camera روی آیفون شما نمایان شده است. آیفون را بردارید و اپل واچ را به صورتی جلوی آن قرار دهید که کاملا درون کادر زرد رنگ قرار گیرد.
 7. پس از کمی انتظار، پیام Your Apple Watch is Paired به نمایش در می‌اید. حال گزینه‌ی Set up as New Apple Watch را انتخاب کنید.
 8. چپ دست بودن یا راست دست بودن را انتخاب کنید.
 9. بعد از مطالعه‌ی قوانین اپل، گزینه‌ی Agree را لمس کنید.
 10. باری دیگر گزینه‌ی Agree را انتخاب کنید.
 11. حال باید رمز Apple Id خود را در آیفون وارد کنید که البته این مرحله قابل Skip کردن است اما پیشنهاد ما به شما استفاده از اپل آیدی خود در اپل واچ است چرا که بسیاری از ویژگی‌ها به اپل آیدی وابسته هستند.
 12. حال دستگاه توضیحاتی راجع به استفاده از موقعیت مکانی و سیری ارائه می‌دهد. هر دو بار را روی Ok لمس کنید.
 13. در صورت تمایل به فرستادن اطلاعات دستگاه به شرکت اپل و کمک‌رسانی به آن‌ها در جهت رفع مشکلات نرم‌افزاری، می‌توانید روی گزینه‌ی Automatically Send لمس کنید و در صورت عدم تمایل گزینه‌ی Don’t Send را انتخاب کنید.
 14. این مرحله مخصوص کسانی است که می‌خواهند برای اپل واچ خود رمز بگذارند. روی گزینه‌ی Create Password لمس کنید یا در صورت عدم تمایل Don’t Add Passcod را انتخاب کنید.
 15. حال می‌توانید انتخاب کنید که آیا تمامی نرم‌افزار‌هایی که قابلیت نصب روی اپل واچ را دارند، می‌خواهید نصب کنید یا خیر. این گزینه بر اساس برنامه‌هایی است که روی آیفون شما نصب شده‌اند و همچنین سازگاری لازم را با اپل واچ دارند. می‌توانید برای نصب تمامی برنامه‌ها، گزینه‌ی Install All را انتخاب کنید و اگر می‌خواهید که تنها برخی از برنامه‌های موجود روی آیفونتان را برای اپل واچ نصب کنید، گزینه‌ی Choose Later مناسب شما است.
 16. حال دستگاه شروع به سینک کردن با آیفون شما می‌کند. این مرحله ممکن است چندین دقیقه به طول انجامد بنابراین شکیبایی لازم را داشته باشید.
 17. تبریک می‌گوییم اپل واچ شما آماده‌ی استفاده است. گزینه‌ی OK را انتخاب کنید و وارد دنیای بی‌نظیر گجت‌های پوشیدنی اپل شوید.
 18. از اپل واچ خود لذت ببرید! 

  برای راهنمایی بیشتر نیز می‌توانید از طریق یوتیوب ویدیوی آموزش این کار را از طریق این لینک مشاهده کنید.

فروشگاه سیبطوری این افتخار را دارد که تمامی انواع اپل واچ را در اختیار مشتریان عزیز خود با بهترین قیمت بازار قرار دهد. در صورت تمایل به خرید این محصول دوست داشتنی می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

امیدواریم که آموزش Pair کردن اپل واچ برای شما مفید بوده باشد. 

 

دیدگاه‌ها ۰

*
*