آموزش مهاجرت از اندروید به IOS

مهاجرت از اندروید به IOS

 آموزش مهاجرت از اندروید به IOS توسط فروشگاه سیبطوری.

اگر شما نیز یکی از افراد بی‌شماری هستید که قابلیت‌های متعدد آیفون، شما را وسوسه کرده تا یکی از این گوشی‌های هوشمند را تهیه و از دنیای اندروید به IOS مهاجرت کنید، این مقاله‌ی آموزشی برای شما است. در این مقاله سعی داریم تا انتقال اطلاعات از اندروید به Ios را به شما آموزش دهیم. پیش از شروع در ابتدا باید برنامه‌ی Move to IOS را از طریق گوگل پلی برای گوشی اندرویدی خود دانلود کنید. (برای این کار می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید) و سپس مطمئن شوید تا هر دو دستگاه IOS و اندرویدی شما هم به وای فای و هم به شارژ متصل‌اند. اگر تمایل دارید تا بوک‌مارک‌های مرورگر کروم شما نیز به IOS منتقل شوند، در نظر داشته باشید که باید جدیدترین نسخه‌ی این مرورگر را روی دستگاه اندرویدی خود داشته باشید. در ادامه باید مراحل زیر را طی کنید: 

۱- روی گزینه‌ی Move Data from Android کلیک کنید

آموزش مهاجرت از Android به IOS

هنگامی که دارید دستگاه مبتنی بر IOS خود را برای اولین بار راه‌اندازی می‌کنید، هنگامی که به صفحه‌ی Apps & Data رسیدید، باید روی گزینه‌ی Move Data From Android ضربه بزنید. اگر که راه‌اندازی اولیه IOS خود را پیش از این انجام داده‌اید،‌باید سیستم عامل خود را پاک کنید و باری دیگر این کار را انجام دهید یا اینکه می‌توانید به صورت دستی محتوای خود را از اندروید به IOS منتقل کنید.

۲-برنامه Move to IOS را باز کنید

در دستگاه Android خود ، برنامه Move to iOS را باز کرده و روی ادامه ضربه بزنید. شرایط و ضوابط موجود را بخوانید. برای ادامه ، روی Agree ضربه بزنید ، سپس بر روی Next در گوشه سمت راست بالای صفحه Find Your Code ضربه بزنید.

۳-منتظر کد بمانید

آموزش مهاجرت از Android به IOS

در دستگاه iOS خود ، روی گزینه روی صفحه به نام Move from Android ضربه بزنید. سپس صبر کنید تا یک کد ده رقمی یا شش رقمی ظاهر شود. اگر دستگاه Android شما هشدار از اتصال اینترنت ضعیف نشان می دهد ، می توانید هشدار را نادیده بگیرید.

۴- کد را وارد کنید

کد را در دستگاه Android خود وارد کنید. سپس صبر کنید تا صفحه Transfer Data ظاهر شود.

۵-محتوایی را که می‌خواهید منتقل کنید، انتخاب کنید

در دستگاه Android خود ، محتوایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کرده و روی Next ضربه بزنید. سپس ( حتی اگر اندروید شما اعلام کرد که روند کامل است) هر دو دستگاه را تنها بگذارید تا نوار بارگیری که در دستگاه iOS شما ظاهر می شود، کامل شود. بسته به حجم محتوای  در حال انتقال ، زمان انتقال می تواند مدتی طول بکشد.

اطلاعاتی که می‌توانند از اندروید به IOS منتقل شوند، عبارت‌اند از: مخاطبین، پیام‌ها (SMS)، گالری، اکانت‌های ایمیل، تقویم و بوک‌مارک‌های مرورگر.

اگر برنامه‌ای هم در Google Play و هم در App Store در دسترس باشند ، برخی از برنامه‌های رایگان شما نیز منتقل می شوند. پس از اتمام انتقال ، می توانید هر برنامه رایگان را که از App Store همسان شده است ، دانلود کنید.

۶-دستگاه IOS خود را راه‌اندازی کنید

پس از پایان نوار لود در دستگاه iOS ، روی گزینه Done در دستگاه Android خود ضربه بزنید. سپس روی ادامه در دستگاه iOS خود ضربه بزنید و سپس مراحل راه‌اندازی IOS خود را کامل کنید.

۷- کار تمام است

اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای شما منتقل شده است. موسیقی ، کتاب و PDF باید به صورت دستی منتقل شوند.

اگر در انتقال محتوای خود مشکلی دارید ، مواردی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید:

  • اطمینان حاصل کنید که هر دو دستگاه را تا زمان پایان انتقال ، تنها بگذارید. به عنوان مثال ، در دستگاه Android شما ، برنامه Move to iOS باید تمام مدت روی صفحه نمایش بماند. اگر قبل از اتمام انتقال از برنامه دیگری استفاده کنید یا از طریق تلفن Android خود تماس بگیرید ، محتوای شما منتقل نمی شود.
  • در دستگاه Android خود ، برنامه ها یا تنظیماتی را که ممکن است روی اتصال Wi-Fi شما تأثیر بگذارد ، مانند Sprint Connections Optimizer یا Smart Network Switch را خاموش کنید. سپس Wi-Fi را در تنظیمات پیدا کنید ، هر شبکه شناخته شده را لمس کرده و نگه دارید و شبکه را فراموش کنید. سپس انتقال را دوباره امتحان کنید.
    هر دو دستگاه را مجدداً راه اندازی کنید و دوباره امتحان کنید.
  • در دستگاه Android خود ، اینترنت خط را خاموش کنید. سپس انتقال را دوباره امتحان کنید.

امیدواریم تا آموزش مهاجرت از اندروید به IOS برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*