معرفی و دانلود بازی Among Us برای آیفون

بازی آیفون Among Us

معرفی و دانلود بازی Among Us برای آیفون از فروشگاه سیبطوری.

شناسنامه بازی:

  • نام بازی : Among Us
  • نام سازنده : InnerSloth LLC
  • سبک: آنلاین
  • حجم بازی : ۱۸۹٫۷ مگابایت
  • پشتیبانی از: دستگا‌ه های مبتنی بر IOS 10 به بالا
  • قیمت:‌ رایگان (همراه با پرداخت درون برنامه‌ای)

این روز‌ها  به هر‌کجا از فضای مجازی که سر می‌زنیم نام یک بازی است که بر سر زبان‌ها افتاده است: Among Us! در این مطلب می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به روند کلی بازی و بررسی دلایل محبوبیت این بازی جذاب.

اولین نکته‌ای که در بازی Among Us توجه کاربران را به خود جلب می‌کند، گرافیک بسیار ساده بازی است. به طوری که شاید در ابتدا از میزان محبوبیت بازی به دلیل شدت سادگی ظاهری آن تعجب کنید. اما اگر کمی به بازی فرصت دهید، متوجه خواهید شد که گرافیک ساده‌ی بازی حتی به جذابیت آن افزوده است چرا که در چنین بازی‌هایی، رابط کاربری ساده نقشی اساسی را در جذب مخاطبان ایفا می‌کند.

بازی Among Us

گرافیک ساده و در عین حال جذاب بازی

حال این پرسش پیش خواهد آمد که بازی Among Us چگونه است؟ روند کلی بازی به این صورت است که شما در قالب تعدادی از افراد (بستگی به میزان انتخاب شده) وارد یک کشتی فضایی خواهید شد. . وظیفه گروه Crewmate یا همان خدمه کشتی این است که به با انجام وظایفی، کشتی را تعمیر کنند. در این میان یک یا چند نفر از بازیکنان در نقش Imposter ظاهر می‌شوند و نباید بگذارند تا اعضای Crewmate وظایف خود را انجام دهند و آن‌ها را به صورت مخفیانه به قتل برسانند. تا اینجا همه‌چیز ساده به نظر می‌رسد تا اینکه متوجه می‌شویم که Imposter ها در میان اعضای Crewmate مخفی شده اند و نمی‌توان آن‌ها را تشخیص داد. حال اگر Imposter‌ها بتوانند تا قبل از تمام شدن وظایف خدمه کشتی، آن‌ها را به قتل برسانند، برنده بازی‌اند و گرنه خدمه یا همان Crewmate به عنوان برنده اعلام می‌شود.

مافیا در قالبی حدید

بازی Among Us

صفحه رای گیری برای حذف Imposter

نکته‌ای که این بازی Among Us را از سایر بازی‌های مشابه جدا می‌کند، استفاده از مکانیزمی مشابه با بازی گروهی مافیا است. به این صورت که در صورت به شک افتادن یکی از اعضای خدمه، می‌توان دکمه‌ی جلسه اضطراری را فشار داد تا در آن تمامی بازیکن‌هایی کشته نشده، به بحث بپردازند. در انتهای این بحث و گفتگو‌ها هر یک از بازیکن‌ها باید به یک نفر رای بدهند تا او را از بازی حذف گردانند. اگر تشخیص آن ها درست باشد و Imposter از بازی حذف شود، اعضای خدمه پیروز می‌شوند و اگر Imposterها بتوانند خدمه را گول بزنند که شخص دیگری Imposter است، آن‌ها پیروز میدان هستند. ساختاری کم و بیش مشابه بازی مافیا که این روز‌ها مخصوصا در ایران طرفداران پرو پا قرصی دارد.

در نهایت می‌توان گفت که Among US پدیده این روز‌های دنیای بازی‌های موبایل و کامپیوتر است. بازی‌ای که با گرافیک ساده و گیم‌پلی اعتیاد آور خود توانسته است تا طرفدارانی میلیونی برای خود دست و پا کند.

شما می‌توانید برای دانلود بازی Among Us برای آیفون یا آیپد خود از طریق این لینک اقدام کنید.

فروشگاه سیبطوری؛ با خیال راحت خرید کنید!

دیدگاه‌ها ۰

*
*