آموزش ساخت Apple ID

آموزش ساخت اپل آیدی Apple ID رایگان توسط فروشگاه سیبطوری.

تقریبا تمامی کاربران محصولات شرکت اپل می‌توانند این موضوع را تایید کنند که بدون داشتن یک اپل آیدی، محصولات این شرکت کارایی چندانی ندارند. بدون اپل آیدی شما نمی‌توانید از بسیاری از برنامه‌های داخلی محصولات خود استفاده کنید و همچنین اصلا توانایی دانلود هرگونه اپلیکیشن جدیدی را نیز از اپ استور نخواهید داشت. بنابراین واضح است که برای لذت هر چه بیشتر از محصولات شرکت اپل، لازم است تا در ابتدا برای خود یک اپل آیدی بسیازید و ما امروز در سایت سیبطوری تصمیم گرفتیم تا آموزش این کار را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

۱- در ابتدا لازم است تا به سایت اپل و بخش اپل آیدی از طریق این لینک وارد شوید.

۲- سپس روی قسمت Create Your Apple ID کلیک کنید تا وارد بخش ساخت اپل آیدی شوید.

۳- حال صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که اطلاعات زیادی را باید در آن پر کنید. ابتدا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

apple id

سپس منطقه‌ی خود را United States انتخاب و تاریخ تولد خود را نیز وارد کنید. در ادامه ایمیل خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که حتما باید به رمز ایمل خود دسترسی داشته باشید بنابراین از دادن ایمیل ساختگی جدا خودداری کنید.

حال رمزی که می‌خواهید برای اپل آیدی خود انتخاب کنید را دو بار در باکس‌های پایینی وارد کنید.

حال سه سوال امنیتی برای زمانی که رمز خود را فراموش کرده‌‌اید تعیین کنید و به آن‌ها پاسخ دهید. بازهم دقت کنید که این سوال‌ها بسیار حائز اهمیت هستند بنابراین از قرار دادن سوالی که پاسخ آن در مرور زمان تغییر می‌کند یا پاسخ را فراموش می‌کنید بپرهیزید. با وارد کردن کد امنیتی دکمه Continue را بزنید و وارد صفحه بعد شوید.

۴-  حال شش رقمی که به ایمیل شما ارسال شده است را در صفحه باز شده وارد کنید.

apple id

۵- حال در این مرحله باید در قسمت Payment & Shipping روی گزینه‌ی Edit کلیک کنید.

حال در پنجره‌های باز شده باید اطلاعات زیر را قرار دهید.

در پنجره‌ی اول United State را انتخاب کنید. پنجره‌ی بعدی باید None را انتخاب کنید.

حال در قسمت ‌Billing Address در ابتدا نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید سپس وارد سایت ساخت یکی آدرس جعلی مانند این سایت شوید. ایابت خود را وارد کنید و دکمه‌ی Generate را بزنید. حال اطلاعاتی مانند Street، شهر Zip Code و سایر موارد مورد نیاز را از این سایت کپی کنید و در بخش گفته شده وارد کنید. دقت کنید که بخش Apt Suite Bldg را می‌توانید خالی بگذارید. حال با انتخاب گزینه‌ی Copy Billing Adress اطلاعات شما به صورت خودکار در پنجره‌های پایین نیز وارد می شوند. نکته‌ی مهمی که وجود دارد این است که تنها قسمت زیر از سایت Fake Address Generator مورد نیاز شما است و از دادن اطلاعات اضافی به سایت اپل خودداری کنید. 

Apple ID

۶- حال برای تقویت امنیت اپل آیدی خود بهتر است تا در قسمت Security روی Add a Rescue Email کلیک کنید و یک ایمیل پشتیبان را به عنوان ایمیل ثانوی خود وارد کنید. این کار شدیدا برای زمانی که رمز ایمیل خود را فراموش کرده‌اید موثر خواهد بود. حال دوباره کد ۶ رقمی که این بار برای ایمیل دوم شما ارسال شده است را وارد کنید.

به همین سادگی اپل آیدی شما آماده است و می‌توانید آن را در دستگاه‌های اپلی خود وارد کنید و از امکانات متعدد آن بهره‌مند شوید.

امیدواریم که آموزش ساخت Apple ID برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاه‌ها ۰

*
*